O Nas

Misja 
        
Ideą przewodnią działania naszej firmy jest specjalizacja w dostosowywaniu zdobyczy nowoczesnej techniki dla potrzeb szerokiej grupy klientów,  zachowując najważniejszy stosunek jakości do ceny. W doborze odpowiednich rozwiązań kierujemy się doświadczeniami płynącymi z czynnej codziennej współpracy oraz wieloletniego doświadczenia z klientami. Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji. Zachęcamy do współpracy.

 

TMP w liczbach

Od 18 lat na rynku.

Posiadamy 2 oddziały w Polsce – Poznań i Bydgoszcz.

Zatrudniamy 27 osób na umowę o pracę.

TMP to 6 wyspecjalizowanch działów: serwisowy, wdrożeniowy, techniczny, inwentaryzacyjny, ochrony danych osobowych i internetowy.


Historia
Firma TMP S.C. powstała w 2000r. w Poznaniu. Początkowo jej głównym obszarem działalności było wsparcie jednostek oświatowych w obliczu gwałtownej komputeryzacji. W szczególności systemów  księgowo – płacowych i towarzyszących im zagadnieniom. Z czasem komputery wpisały się na stałe w wizerunek szkół i innych placówek a wraz z nimi proza życia w postaci złośliwości przedmiotów martwych, konieczności szeroko pojętego bieżącego serwisu i wsparcia. Posiłkując się zdobytym już doświadczeniem w obsłudze specyficznej grupy odbiorców budżetowych i wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom nasza firma stale rozszerza wachlarz swoich usług i produktów. Doświadczenie to pozwoliło nam również dotrzeć do szerokiego grona firm i instytucji. Aktualnie zatrudniam dwadzieścia osiem osób które są gotowe udzielić Państwu profesjonalnej pomocy.

 

 

Loading